خدمات ما

زمانی بود که شرکت­ ها از تبلیغات در وسایل نقلیه عمومی خودداری می ­کردند چون افراد بیشتر از خودروی شخصی­شان استفاده می ­کردند، اما امروزه افراد از هر طبقه اجتماعی و با هر سطح شغلی و تحصیلی حتی اگر خودروی شخصی دارند آن را در جایی پارک می­کنند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده می ­کنند. به طور متوسط هر فرد ۳۰ تا ۴۰ دقیقه و یا بیشتر از روز خود را با وسایل حمل و نقل همگانی می­ گذراند و در معرض تبلیغات قرار می ­گیرد. بنابراین تنها با تبلیغ در داخل این وسایل نقلیه می ­توانید مخاطبان زیادی کسب کنید. مترو که یکی از مهمترین وسایل حمل و نقل عمومی است با ارائه خدمات مناسبی همچون ایجاد ايستگاه‌های قابل دسترس، ارزان بودن قیمت بلیت، سرعت مناسب، سهولت در جابجايي، کاهش اتلاف وقت شهروندان، راحتي و آسايش مسافران موجب تمايل بيشتر مردم به استفاده از این وسیله عمومی شده است. تبلیغات در مترو یک گزینه مقرون‌به‌صرفه برای کسب و کارها ارائه می‌دهد که به دنبال اجرای کمپین ‌های تبلیغاتی هستند . با توجه به ماهیت جمعیت مترو , تبلیغات در  مترو به مسافران  شانس این را می‌دهد که برند شما را بارها و بارها بشناسند. تبلیغات مترو علاوه بر ماهیت تبلیغاتی ، دارای ماهیت اجتماعی نیز است . چراکه شما علاوه بر اینکه در محیط مترو تبلیغ می کنید، استفاده از ناوگان عمومی را نیز تبلیغ می کنید.

وقتی که می­ خواهید همه شما را ببینند کجا تبلیغ می ­کنید؟ برای اینکه مخاطبانی در هر سن و سال داشته باشید از فضاهای مترو برای تبلیغات خود استفاده کنید و از آن درآمد کسب کنید. شما می ­توانید مخاطبانتان را نه تنها با بیلبوردها بلکه همچنین از طریق مترو که یک وسیله حمل و نقل عمومی است پیدا کنید که همه اقشار جامعه را در همه جا مورد خطاب قرار می­ دهد.

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.

عالی برای شما

تبلیغات مترو پربازدیدترین تبلیغات محیطی در تهران